Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Solec

Warszawa, Śródmieście, ul. Solec

Mieszkanie - wynajem 3 200 PLN 86PLN/m 2
37 m2  Pokoje: 2 2005 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z salonem które tworzą razem wygodną przestrzeń dzienną, oddzielna sypialnia z szafami, półkami, szafkami na kosmetyki i lustrem z bardzo wygodnym nowym łóżkiem wyposażonym w wysokiej jakości nowy materac, łazienka z prysznicem, balkon. Mieszkanie ma zaledwie dwa lata od generalnego remontu, wyposażone jest we wszystko: czajnik, sztućce, pralkę, zmywarkę, żelazko i wiele innych.

W cenie mieszkania jest internet + TV z UPC oraz miejsce parkingowe na strzeżonym parkingu pod blokiem.

Osiedle jest zamknięte kamerowane oraz strzeżone, odległość do bulwaru nad Wisłą to 8 minut pieszo, do tramwaju 6 minut.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).