Szczegóły oferty

Warszawa, Wilanów, al. Wilanowska

Warszawa, Wilanów, al. Wilanowska

Mieszkanie - wynajem 6 900 PLN 53,08PLN/m 2
130 m2  Pokoje: 5 2007 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Pięciopokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, na parterze z ogródkiem. Wysoki standard, garaż na 2 auta, osiedle zamknięte, chronione. Na osiedlu plac zabaw dla dzieci. Obok supermarket, apteka, Spa, sushi, przystanek autobusowy. Dobrze położone, do centrum 15 minut, blisko międzynarodowe szkoły.

Cena 6900 + wszystkie media ok 700

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).