Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Wspólna

Warszawa, Śródmieście, ul. Wspólna

Mieszkanie - wynajem 5 500 PLN 63,95PLN/m 2
86 m2  Pokoje: 3 2007 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Lokal położony na IV piętrze prestiżowej kamienicy, przy ulicy Wspólnej, oddalonej o kilkanaście kroków od ul. Marszałkowskiej. Kamienica została całkowicie odrestaurowana (2007 r.) z użyciem materiałów wykończeniowych najwyższego gatunku. Hall i klatka schodowa wykładane są marmurem. Wysokiej jakości piaskowiec i granity w wewnętrznym ogródku - patio budynku. Wejście do apartamentu poprzedza elegancka i reprezentacyjna klatka schodowa z windą i portierem przy bramie wejściowej. Powierzchnia lokalu wynosi 85 m2. Składają się na nią 3 duże pokoje, otwarta kuchnia, łazienka, toaleta oraz przedpokój stanowiący swego rodzaju granicę pomiędzy częścią domową a gabinetową. Całe mieszkanie zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości i znajduje się w stanie idealnym. Oprócz tego apartament posiada rozległy, blisko 15m taras, który wychodzi na ciche i zielone podwórze. Bardzo dobra lokalizacja na eleganckie biuro lub kancelarię, w kamienicy ma już swoje biura kilka kancelarii.

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).