Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Biała

Warszawa, Wola, ul. Biała

Mieszkanie - wynajem 4 000 PLN 80PLN/m 2
50 m2  Pokoje: 2 2013 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cichy apartament położony na 5 piętrze. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie i umeblowane. Wnętrze eleganckie i jednocześnie ciepłe, przyjazne. Ekspozycja słoneczna z przestronnym zadaszonym balkonem. Widok powyżej linii drzew. W cenie mieszkania jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).