Szczegóły oferty

Warszawa, Wawer, ul. Trakt Lubelski

Warszawa, Wawer, ul. Trakt Lubelski

Mieszkanie - sprzedaż 490 000 PLN 7 010,01PLN/m 2
69.9 m2  Pokoje: 3 2002 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Słoneczne, przytulne mieszkanie trzypokojowe 69,9 m na spokojnym i przyjaznym osiedlu domków czterorodzinnych Borki, osiedle wybudowane przez Skanska, 1 piętro. Posiada funkcjonalny promienisty rozkład, okna rozłożone na 3 strony. Pokój dzienny (19,4) nowoczesny kominek, balkon (5,8) z terakotą. Widna, słoneczna kuchnia (9,0) otwarta na salon, zabudowa całości. Zmywarka, kuchenka elektryczna z piekarnikiem i mikrofalówką. Wygodne, sprawdzone w praktyce szafki (cargo, szuflady). Sypialnia (10,2) Sypialnia (13,5), duża, wygodna szafa wnękowa. Łazienka z oknem (7,3) wyposażona w wannę, kabinę prysznicową, dużą umywalkę z szafkami i półkami oraz WC. Glazura i terakota. Przedpokój (8,4) - duża szafa wnękowa z lustrem. Wykonane w glazurze i terrakocie.
Dodatkowo do dyspozycji komórka lokatorska z wejściem obok mieszkania i miejsce postojowe przed budynkiem.
Osiedle ogrodzone zamknięte z monitoringiem. Dostępna sieć UPC /KABLÓWKA I INTERNET/.
Czynsz 600 zł z zaliczkami na wodę i funduszem remontowym.

Lidia Mikulik

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).