Szczegóły oferty

Warszawa, Ochota, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza

Warszawa, Ochota, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza

Mieszkanie - wynajem 2 900 PLN 46PLN/m 2
62 m2  Pokoje: 2 2003 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie (łącznie z nową podłogą). Idealna oferta dla pary lub singla.

Położone w Centrum miasta, na pograniczu dzielnicy Ochota i Śródmieście. W najbliższej okolicy wszystkie niezbędne elementy infrastruktury: dwa sklepy spożywcze, kawiarnie, restauracje, przychodnia, stomatolog oraz nowoczesne biurowce – Brama Zachodnia.

Lokalizacja w samym centrum warszawy powoduje doskonałe możliwości komunikacyjne (autobus, tramwaj, kolej podmiejska, bliskość Dworca Centralnego i Dworca Zachodniego, stacja Veturilo – obok budynku). i szybki dostęp do dróg wylotowych z Warszawy oraz obu lotnisk.

W cenę wliczone jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Budynek jest bardzo bezpieczny - ochrona i zainstalowany monitoring.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).