Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Różana

Warszawa, Mokotów, ul. Różana

Mieszkanie - wynajem 2 700 PLN 50PLN/m 2
53 m2  Pokoje: 2 2009 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie 53m2 na ostatnim 7 piętrze kamienicy przy ulicy Różanej na starym Mokotowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, garderoby graniczącej z mniejszym pokojem, łazienki razem z wc oraz przedpokoju. Większy pokój z balkonem. Mieszkanie jest na przestrzał jest jasne bardzo słoneczne i ciche. Daje poczucie przestrzeni. Z okien piękny widok. Z jednej strony na panoramę Warszawy w kierunku centrum, kapitalny zwłaszcza nocą. Z drugiej strony na ul.Puławską oraz zielony skwer. Do mieszkania przynależy piwnica. Materiały wykończenia dobrej jakości. Podłogi dąb olejowany. Wszystkie pomieszczenia z drzwiami. Kuchnia wyposażona, mieszkanie umeblowane. Łazienka z prysznicem i
pralką. Mieszkanie świeżo malowane. Kolor ścian biały. Ogrzewanie i gorąca woda z sieci.

Budynek przeszedł kapitalny remont, mieszkanie znajduje się nowej nadbudowie powstałej w 2009r. Nowa cicha szybka winda. Na parterze pomieszczenie na wózki i rowery.

CENA: 2700zł, dodatkowo wyłącznie prąd wg.zużycia,kaucja 3000zł płatne z góry.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).