Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Mostowa

Warszawa, Śródmieście, ul. Mostowa

Mieszkanie - wynajem 3 000 PLN 62PLN/m 2
48 m2  Pokoje: 2 1950 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Stylowe mieszkanie na Starym Mieście przy ul. Mostowej. Przy Multimedialnym Parku Fontann. Widok na Barbakan. Mieszkanie ma 48 m2 i składa się z salonu, sypialni oraz kuchni i łazienki z wanną. Do ceny najmu należy doliczyć opłaty za prąd i gaz.
Kaucja 3000 zł.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).