Szczegóły oferty

Warszawa, Ochota, ul. Grójecka

Warszawa, Ochota, ul. Grójecka

Mieszkanie - wynajem 2 950 PLN 54,63PLN/m 2
54 m2  Pokoje: 2 2014 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Reprezentacyjne lobby z całodobową recepcją, z możliwością bezpośredniego kontaktu z mieszkania za pośrednictwem domofonu.

Korytarze apartamentowca urządzone w stylu hotelowym
3 przestronne windy.
Na terenie delikatesy, pizzeria, restauracja Videlec, apteka i inne punkty usługowe. W bezpośrednim sąsiedztwie nowa siłownia Zdrofit
Doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym.
Bliskość linii tramwajowej, stacji SKM, przystanków autobusowych oraz węzła Płd. obwodnicy Warszawy. Dojazd do Centrum zajmuje 10-15 minut, do lotniska Chopina 10 minut. Możliwy bezpośredni dojazd pociągiem SKM na Lotnisko Chopina 8 minut. Doskonała lokalizacja pod względem rekreacyjnym. Bezpośrednio przed apartamentowcem ścieżka rowerowa.

Z osiedlem sąsiaduje Park Szczęśliwicki z odkrytym basenem w lecie i stokiem narciarskim czynnym cały rok. Na terenie parku znajdują się liczne restauracje.

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.
- podłoga z drewna egzotycznego.
- pojemne szafy,

-zabudowa kuchenna, zmywarka, piekarnik, płyta ceramiczna, zastawa stołowa (talerze, szklanki, sztućce, garnki) zabudowana lodówka z oddzielnym zamrażalnikiem, pralka, odkurzacz, deska do prasowania.


Kaucja jednorazowa, zwrotna po zakończeniu umowy najmu: 4000 PLN

Dodatkowo możliwość wynajęcia:
• miejsca parkingowego w garażu podziemnym.
• komórki lokatorskiej ( na tym samym piętrze obok mieszkania)

Cena najmu 2950 PLN + opłaty licznikowe wg zużycia.
Forma umowy: umowa najmu lub umowa najmu okazjonalnego.

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).