Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Zygmunta Słomińskiego

Warszawa, Śródmieście, ul. Zygmunta Słomińskiego

Mieszkanie - wynajem 3 300 PLN 36PLN/m 2
89.5 m2  Pokoje: 3 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia przestronny, jasny, trzypokojowy apartament o pow. 89,5 m(2), na 11 piętrze, z garażem, w Śródmieściu, vis a vis CH. Arkadia z całodobową ochroną i monitoringiem.

W skład apartamentu wchodzą: umeblowany salon połączony z kuchnią wyposażoną w sprzęt AGD, 2 sypialnie (w każdej pojemna szafa wnękowa), garderoba 9,5m2, 2 łazienki (większa z wanną i opcją prysznica, umywalką, bidetem, WC oraz ogrzewaniem podłogowym), przedpokój z dużą szafą wnękową.
Okna wychodzą na południowy-zachód.
Doskonały punkt komunikacyjny – sąsiedztwo stacji metra Warszawa-Gdańska, Ronda Radosława - liczne linie tramwajowe i autobusowe. Obok ośrodek sportowy z kompleksem basenów (w tym odkrytym) i kortami do gry w tenisa. Bliskie sąsiedztwo Starego i Nowego Miasta oraz Wisły. W okolicy dużo zieleni, oraz ogródki działkowe.

Opłaty:
kaucja- 5000 zł
czynsz najmu 3300zł
+czynsz spółdzielni: 1100zł
w cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnym
+ opłaty licznikowe - prąd

Kamila Majkowska

Kontakt

 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).