Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, okolice Racławickiej

Warszawa, Mokotów, okolice Racławickiej

Dom - wynajem 13 000 PLN 51,59PLN/m 2
252 m2  2004 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dom położony na osiedlu Marina,
Osiedle Marina Mokotów to prestiżowe osiedle, gdzie wśród bloków i apartamentów znajdują się rezydencje i domy bliźniacze. To oaza spokoju w centrum miasta. Na terenie osiedla znajdują się sklepiki, przedszkole, bank, restauracje, kawiarnie, salon kosmetyczny, salon fryzjerski itd.
W pobliżu znajdują się szkoły i przedszkola prywatne i państwowe, przychodnie, centrum handlowe, ryneczek. Jest dobrze rozwinięta komunikacja miejska autobusowa, w niedalekiej odległości tramwaj i metro.
Dom, do wynajmu to bliźniak zlokalizowany na jednej ze spokojniejszych uliczek osiedla.
W skład domu wchodzi:
Na parterze posiada salon, jadalnię, kuchnię, pokój gościnny, spiżarnię, łazienkę, garaż .
Na I piętrze są trzy sypialnie z dwoma łazienkami.

Powierzchnia działki - 350 mkw.
Powierzchnia użytkowa - 252 mkw.
Sypialnie - 5
Łazienek - 3
Pralnia
Garaż
Spiżarnia
Miejsc parkingowych na 3-4 samochody.
Klimatyzacja .
Podrzewanie podłogowe .
Ponadto jest alarm, videomonitoring, system inteligentnego zarządzania domem, rolety zewnętrzne, internet, telewizja kablowa.
Dom jest idealny dla rodziny z dziećmi. Można tutaj spacerować po wewnętrznym parku, bawić się na placach zabaw, karmić kaczki nad jeziorkiem lub odpoczywać na własnej działce.
Również domy na Marinie Mokotów są wynajmowane często przez placówki dyplomatyczne.

Kaucja - podwójny czynsz najmu
Opłaty dodatkowe: prąd, ciepło, woda wg liczników
W cenie: alarm, internet, ogrodnik.
Lokalizacja oferty

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).