Szczegóły oferty

Warszawa, Wilanów

Warszawa, Wilanów

Dom - sprzedaż 900 000 PLN 4 166,67PLN/m 2
216 m2  2010 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dwupoziomowy dom, nowy, ukończony w 2010r., zrobiony w bardzo dobrym standardzie, pięknie położony, Powsin.
Rozkład;
- parter; duży salon z kuchnią otwartą, całkowicie umeblowaną, taras od strony ogrodu,łazienka z kabiną prysznicową, pralnia z kotłownią-przejscie do garażu, schowek, na tym samym poziomie garaż
- półpiętro- 1 pokój, okno welux, z dużym tarasem
- piętro; 3 sypialnie, łazienka z dużą wanną narożną, pomieszczenie do wypoczynku z oknem
Na podłogach: salon i kuchnia oraz schody na górę wyłożone jasną terrakotą /duże płytki/.

Działka 548m2 ładnie zagospodarowana, dużo roślinności. Teren wokół wyłożony kostką brukową. Przy wejściu do domu też jest taras. Brama wjazdowa na pilota, dojazd do poesji asfaltem, przed wjazdem wiele miejsc parkingowych. Przed wjazdem na posesję piękne tuje.
Ogrzewanie gazowe i kominkowe z tzw płaszczem wodnym, szambo.
Księga wieczysta nieobciążona. Do szybkiej sprzedaży.
Cena do negocjacji.
Plany domu w agencji.
Cena jeszcze do negocjacji!1!! Szybka sprzedaż!!

Lidia Mikulik

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).