Aktualności

Z AGENCJĄ ADRES KUPISZ SPRZEDASZ POD DOBRYM ADRESEM

„Z AGENCJĄ ADRES KUPISZ I SPRZEDASZ POD DOBRYM ADRESEM

NA RYNKU WTÓRNYM  i NA RYNKU PIERWOTNYM

Jesteśmy na rynku od 1997 r. Prowadzimy działalność w  przy ul. Czerwonego Krzyża 2/18. W naszej działalności staramy się wykorzystać doświadczenie pracowników Agencji tak, aby móc zaoferować Naszym Klientom usługę na wysokim poziomie.

Mamy dużo klientów, którzy za naszym pośrednictwem przeprowadzili wiele transakcji i są z nami do dnia dzisiejszego. Wielu z nich poleca nasze usługi swoim znajomym.

Zakres pośrednictwa naszej firmy obejmuje Warszawę oraz miejscowości położone na terenie województwa mazowieckiego. Posiadamy w swojej ofercie bardzo dużo ofert własnych, jak i oferty pozyskane w wyniku współpracy z innymi biurami nieruchomości. Dzięki temu dysponujemy prawie wszystkimi ofertami, jakie są aktualnie dostępne na rynku.

Nasze propozycje obejmują: sprzedaż i wynajem mieszkań, domów, lokali użytkowych oraz lokali komercyjnych, jak również sprzedaż gruntów i udziałów w inwestycjach. Staramy się, aby Klient otrzymał usługę kompleksową, czyli obejmującą również sprawy związane z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości.

Posiadamy bardzo dobre kontakty z doradcami kredytowymi, którzy doradzają Naszym Klientom w wybraniu najbardziej korzystnego kredytowania zakupu wybranej nieruchomości. Wszelkie sprawy związane z dokumentacją nieruchomości są załatwiane przez Agencję.

Przy skorzystaniu z naszych usług Klient nic nie musi załatwiać sam, my za niego załatwiamy wszelkie niezbędne sprawy.

POSIADAMY BARDZO DUŻO OFERT Z RYNKU PIERWOTNEGO , KAŻDY MOŻE ZNALEŹĆ COŚ DLA SIEBIE- ZAPRASZAMY.